Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşulları

1. Şartlar

magichamam-tr.com adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı ve yürürlükteki yerel yasalara göre sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

Sadece kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için Güneş Yolları’nın Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasının geçici olarak indirilmesine izin verilmektedir. Bu, mülkiyet devri değil, lisans verilmesidir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
  • malzemeleri herhangi bir ticari amaçla veya herhangi bir kamuya teşhir amacıyla kullanmak;
  • Güneş Yolları’nın Web Sitesinde yer alan herhangi bir yazılımda tersine mühendislik yapmaya çalışmak;
  • materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer mülkiyet notlarını kaldırmak; veya
  • materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya herhangi bir başka sunucudaki materyalleri “aynalamak”.

Bu, Güneş Yolları’nın bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda feshedilmesine izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da sona erecektir ve ister basılı ister elektronik formatta olsun, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri imha etmelisiniz. Bu Hizmet Koşulları , Kullanım Koşulları Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur .

3. Feragatname

Güneş Yolları’nın Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sunulmaktadır. Güneş Yolları, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca Güneş Yolları, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği veya bu tür materyaller veya bu Web Sitesine bağlı herhangi bir site ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

Güneş Yolları veya tedarikçileri, Güneş Yolları’na veya bu Sitenin yetkili bir temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bildirimde bulunulsa bile, Güneş Yolları’nın Web Sitesindeki materyallerin kullanılması veya kullanılamaması nedeniyle doğacak zararlardan sorumlu tutulamaz. böyle bir zarar olasılığı. Bazı yetki alanları, zımni garantiler üzerindeki sınırlamalara veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermez; bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Yazım Hataları

Güneş Yolları’nın Web Sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Güneş Yolları, bu Web Sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmeyecektir. Güneş Yolları, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın dilediği zaman değiştirebilir. Güneş Yolları materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

Güneş Yolları, Web Sitesi ile bağlantılı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin Güneş Yolları tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Herhangi bir bağlantılı web sitesinin kullanımı, kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

7. Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri

Güneş Yolları, işbu Kullanım Koşulları’nı Web Sitesi için herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul etmektesiniz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Uygulanacak Hukuk

Güneş Yolları’nın Web Sitesi ile ilgili her türlü iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın tr kanunlarına tabidir.